Tarih: 07.01.2015

Yazan: ömer

Konu: Ynt: panik atak we cinler hakkında yardım

kardeşim sende büyü olduğunu düşünmüyorum.ezan dinlerken ölecekmiş gibi olduğun olmuyorsa üzerinde büyü olacağını zannetmiyorum.hususi olarak ezan ve saffat suresi ilk on ayetini oku ve tekrara tekrar dinle .kendine bak çığlık çığlığa kalıyormusun .bir bak ...üzerinde kul hakkı yada büyük ihtimalle yerine getirilmemiş adaklar vardır bunları hatırlamaya çalış ve yerine getir..yerine getirilmemiş adaklar atadan geliyor olabilir .yani anne baba yada nene dede adak adamış yerine getirmemiş olabilir . her ihtimale karşı soydan gelen adak borcunu kesmeye diye niyet edip bir koç yada gücün yetiyorsa bir dana kes bıçak değdiği an içindeki ifritin de başı kesilecek ve ölecek sende bunu hissedeceksin eğer adak varsa tabi ..sonra dağıt .kendin yeme...bunun dışında anne babaya karşı el kaldırmışsan yada vurmuşsan mutlaka içinde bir cin yada ifrit yatıyordur .kısas lazımdır ...kısas olunca o ifrit yada cin ölür.ayrıca helallik istemen lazım...eğer ölmüşlerse perşembe ve cuma günü mezarlarının başına git 3 ihlas bir fatiha oku hediye et.onlar adına tövbe istiğfar et ....kalbinde kimseye karşı (islam düşmanları hariç) kin ve nefret ve haset ve kibir barındırma .gusül abdestine de dikkat et.bunların yanında cinler beddua ve lanet ile de vücuda girerler .sana kim beddua etmişse o ettiği bu beddua ve lanet için tövbe etmeli..sana hakkını helal etmeli eğer sen kendine beddua ve lanet etmişsen kendine yada başka birşeye bunları hatırla ve ve doğru tövbeyi yap .eğer cin bundan gelmişse zaten bunu da anlayacaksın tövbe esnasında( mesela şöyle dersin : ALLAHIM ........ 'e ettiğim lanetten ve bedduadan dolayı bana musallat olan şeytandan sana sığınırım '' de .bunları yap...içindeki şeytan ve cinlerin nasıl kıvranarak öldüğünü hissedeceksin ....

Yeni yorum