Tarih: 03.06.2017

Yazan: Ferdi

Konu: Büyü

Selâmün Aleyküm, özcan hocam, İsmim: Ferdi, Yaşım: 35 ~
27.10.1981 Aydın/Nazilli doğumluyum, Annemin İsmi: Ayşe, Aydın/Nazilli'de oturuyorum, bizim evin arka tarafında bahçede pencerenin önünde erik ağacı var, bu erik ağacının arasındaki dallarına 5 - 6 tane balık kafasını ağacın farklı farklı dallarına bağlamışlar, balık kafalarının çeşitli yerlerinden ipi geçirip, iple düğümler atıp ve farklı şekiller ile bağlayıp her birini farklı dala bağlamışlar, ama herbiri farklı farklı zamanlarda bağlanmış, çünkü kimisi çok yıpranmış (bozulmuş), kimisi az yıpranmış, kimisi hiç bozulmamış bütünlüğünü koruyor, bunları yakın zaman içinde fark ettim ve erik ağacının yanına ne zaman gitsem uzun süreli ve şiddetli baş ağrısına tutuluyorum. Balkona çıkınca bu ağaca bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum ve öylece ağaca odaklanıp kalıyorum, sanki bir şey beni bu ağaca sürekli bakmam için yönlendiriyor, mıknatısın metali çektiği gibi bu ağaca bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Uzun zamandır anlam veremediğim sıkıntılarım, ağrılarım var, geçen seneden bu yana konuşmamda dilimde bir problem meydana geldi, bir şey okurken sürekli dil sürtüşmesi yaşamaya ve konuşurken zorlanmaya başladım, konuşurken ağzım dilim bir değişik oluyor, dilimde hafiften kasılma oluştu, eş zamanlı olarak nefes problemi başladı ama nefes problemi daha çok akşamları oluyor. Yine büyü belirtileri, cin musallatı olarak bahsedilen bütün herşey fazlasıyla bende var, herşey 9 yıl önce evlenmemle beraber başladı, büyülerle evliliğimi ve hayatımı mahvettiler gençliğimi elimden aldılar. İnşallah Ahirette iki elim bunları bana yapanların ve yaptıranların yakasında olacak.
Hocam eğer bakım yaparsanız size minnettar kalırım. Allah'a emanet olun.

Yeni yorum